O nás

https://34807152.sluzby-vykurovanie.sk/?hash=ae9ab14f4f7819ba9e70b688384e41cafc2aed73e2e6a5a8c673db8574bdd22c&insight=1

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Či sa už jedná o drobnú haváriu alebo akýkoľvek problém v oblasti inštalatérstva, neváhajte sa na nás obrátiť. Sme Vám vždy k službám. Výber materiálu a technické riešenia plne závisia na nárokoch a požiadavkách zákazníka - pracujeme so všetkými druhmi materiálov dostupných na našom trhu (plast - meď - oceľ). Na prácu so všetkými materiálmi a na všetky ponúkané materiály máme príslušné osvedčenia.

Neváhajte nás kontaktovať, bude pre nás potešením pripraviť Vám komplexnú ponuku presne podľa Vašich predstáv.

Inštálácie a opravy ktotlov montáž kúrenia viac ako 1000 foto na odkaze:

photos.google.com/share/AF1QipPZ99UHUSbRfoScUIjCZwpinafSDmuvIwKdoPg3h83-mbrjJ9m1_9jeGq1LoxN46A?key=ajRlVndWU3FwMUc1RkRORTMwY3hZamZXQ3NTYXB3

Naše skúsenosti dlhodobo potvrdzujú fakt, že existujú a sú aktuálne realizované mnohé stavby, ktoré sú z hľadiska potreby výkonu zdroja tepla a prevádzkových nákladov nevhodne navrhnuté, alebo nadimenzované. Medzi úplne bežné chyby projektantov patria zlé návrhy výkonu zdrojov tepla, nesprávne dimenzovanie jednotlivých komponentov vykurovacieho systému a ich vzájomného vyladenia. Napríklad nesprávny výkon obehového čerpadla k výkonu tepelného čerpadla a výmenníkov tepla, nesprávna rozteč podlahového vykurovania, podcenenie izolačných materiálov, zlé hydraulické vyregulovanie a vysoké odpory vykurovacích okruhov, kde každý komponent môže spôsobiť straty až niekoľko percent z celkového výkonu zdroja tepla . Nesprávne nevrhnutá regulácia, alebo zle nastavená, tieto straty ešte zvyšuje. Prečo projekt od diplomovaného projektanta môže mať takéto chyby? Okrem skúseností sú projektanti často tlačení aj samotným investorom do projektov v ktorých chce investor vidieť,niečo čo mu odporučil známy,že jemu to tak funguje a podobne. Neodborný návrh lacnejšieho systému na prvý pohľad kvalitatívne často lepšieho, ako ten drahší sa často stane predmetom problémov pri prevádzke, údržbe a nakoniec bežne aj nižšej životnosti, či práve zvýšenej spotrebe. Asi každému je jasné, že je ľahšie a lepšie dva domy postaviť, ako jeden prerobiť a opraviť, aj tu totiž platí dvakrát meraj a raz strihaj. Ak pokazíte kúrenie a zalejete ho betónom, tak to môže byť pre Vás naozaj náročná škola. Naozaj na projekt kúrenia sa oplatí dať dôraz aj keď mnohí pred Vami mávli nad tým rukou. Múdry človek sa učí na cudzích chybách. Nakoniec práve skupina zákazníkov, ktorí sa učia na svojich chybách sa k nám radi vracajú, ale to už s prosbou o pomoc, ako napraviť to čo sa pokazilo.


Viac tu: https://www.kurenie-stavby-doprava.sk/sluzby/